Duszpasterze - witamy_w_serwisie_internetowym_naszej_parafii

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Duszpasterze

O Nas
 

Ks. kanonik mgr lic.          
Krzysztof Piotr Badowski

ur. 22.08.1973 Aleksandrów Kujawski,
prezb. 13.06.1998 Toruń,
ust. 1.07.2010 (administrator),
15.11.2011 (proboszcz)
ul.Tumska 14, 87-140 Chełmża
tel. 56 675 61 12, wew. 34

 
 

Wikariusz 1:
ks. mgr Bartosz Tomasz Fiałkowski

ur. 7.03.1982 Toruń, prezb. 26.06.2010
Toruń, ust. 24.07.2010
ul.Tumska 14, 87-140 Chełmża
tel. 56 675 61 12, wew 32

 
 

Wikariusz 2:
ks. mgr Marcin Nowicki
ur. 5.08.1980 Działdowo, prezb. 25.06.2005

Toruń, ust. 24.08.2010

ul.Tumska 14, 87-140 Chełmża
tel. 56 675 61 12, wew 39

 
 

Wikariusz 3:
ks. mgr Łukasz Karol Otremski
ur. 9.02.1984 Nowe Miasto Lubawskie , prezb. 18.06.2011

Toruń, ust. 16.07.2011

ul.Tumska 14, 87-140 Chełmża
tel. 56 675 61 12, wew 35

 
 

Wikariusz 4:
ks. mgr Dawid Michał Gapiński
ur. 10.07.1987 Żuromin , prezb. 16.06.2012

Toruń, ust. 14.07.2012

ul.Tumska 14, 87-140 Chełmża
tel. 56 675 61 12, wew 38

 
 

Wikariusz 5:
ks. mgr lic. Karol Franciszek Schmidt
ur. 18.06.1976 Nowe Miasto Lubawskie, prezb. 16.06.2001

Toruń, ust. 25.08.2012

ul.Tumska 14, 87-140 Chełmża
tel. 56 675 61 12, wew 33

 
 

Rezydent:
ks. Infułat Zygfryd Józef Urban
ur. 29.07.1944 Zblewo, prezb. 2.06.1968
Pelplin, ust. 15.11.2011
ul.Tumska 14, 87-140 Chełmża
tel. 56 675 61 12

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego